Suwalskie Tropy Race to terenowe zawody rowerowe ultra po malowniczej Suwalszczyźnie. To bikepackingowa wyrypa. To wyścig połączony z eksploracją, poznawaniem, odkrywaniem. W końcu – to impreza dla osób z pasją! Dla tych, co kochają przygodę, podróże, wyzwania i odwiedzanie nowych miejsc, ale także tych co lubią rywalizację i ściganie.

Na Suwalskich Tropach możecie zmierzyć się na jednym z dwóch dystansów – 200 km lub 350 km. Każda z tras zahacza o naprawdę przepiękne tereny, gdzie można poczuć przestrzeń oraz podziwiać malownicze krajobrazy mozaiki pól, lasów i jezior.

Trasy wiodą głównie drogami szutrowymi, duktami leśnymi i dobrze przejezdnymi ścieżkami terenowymi. Tak więc sprawdzą się tu zarówno rowery mtb, gravel, przełajowe, cross. Wasz przejazd będzie na bieżąco monitorowany przy pomocy trackera GPS i ogólnodostępnej aplikacji.

Rajd rozgrywany jest w formule samowystarczalności. Jedziesz bez wsparcia, ale oczywiście możesz jechać w parach lub grupie. Sam decydujesz, gdzie zrobić postój, wykąpać się w jeziorze czy zatrzymać na nocleg. Oczywiście możliwa jest też jazda non-stop, choć wtedy musisz liczyć się z tym, że częściowo ominą Cię niezwykłe widoki, jakimi przepełnione są nasze trasy.

Zapraszamy!

Organizatorzy